VFŞL Finale Kalan Takımlar Açıklandı


2020 VFŞL Yaz Mevsimi lig
aşaması dün itibariyle sonlandı. Şimdiye kadar en çekişmeli geçen sezonlardan biri olan bu sezonda birbirinden güzel mücadelelere tanıklık ettik. Rekabetin yoğun olduğu bu sezon mücadele eden tüm takımlara bizlere yaşattıkları heycan dan ötürü teşekkürü borç biliriz.

Mevsim Finalleri
‘ne kalma başarısına erişen takımları da tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz. Son haftaya girene kadar tam beş takım playofflar için mücadele ediyordu. Son gün oynanan maçlar ardından iki büyük kulüp olan 1907 Fenerbahçe Espor  ve Galatasaray Espor bu yarışın dışında kaldı.

Team Aurora
ve Royal Youth ise bir süre öncesinde bu yarıştan çekilmişti. Fakat özellikle FB’nin VFŞL Mevsim Finalleri’ne kalamaması hem taraftarları üzdü hem de şaşırttı.

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Finalleri Karşılaşma Tablosu

tabloyu incelediğimiz zaman olası karşılaşmalar şu şekilde olur;

fastPay Wildcats lig aşamasını birinci bitirdiği için çeyrek finallerin kazananları arasından, ligi en alt sırada bitiren takımla eşleşecek.

Diğer kazanan takım da GALAKTICOS ile eşleşecek. Yani eğer SUP-BJK serisinde kazanan takım SUP olursa  GAL ile, diğer eşleşmenin galibi de IW ile eşleşecek.

5R-DP arasındaki Çeyrek Final mücadelesi çaylakların karşılaşması olacak. DP, mevsime iyi başlayıp sonrasında performans düşüklüğü yaşamıştı. Fakat son gün hem FB karşısında aldıkları sürpriz galibiyet hem de BJK karşısında aldıkları eşitlik bozma mücadelesinin ardından takım, bir hayli motive olarak VFŞL Mevsim Finalleri’ne girecek.

Diğer taraftan da 5R, kötü bir başlangıcın ardından çaylak oyuncuları lige ısındıkça artan bir performans sergiledi. Güçlü rakipleri karşısında aldıkları galibiyetler onların ne kadar tehlikeli olduklarını hepimize gösterdi. Çok yakın ve keyifli bir seri izleyeceğimizden emin olabilirsiniz!

SUP-BJK serisinin mutlak favorisi Papara Supermassive dir. Bunun en büyük etkisi ise BJK’nin son dönemdeki performans düşüklüğü diyebiliriz. Mevsime 6-0başladıktan sonra tüm lig aşamasını 9-9 bitirdiler. Öte yandan son bir kaç hafta kötü oynayan SUP da son haftalarda toparlanmış ve kendine gelmiş gibi görünüyor.

Kıran kırana geçen bir VFŞL lig aşamasının ardından Mevsim Finalleri’nde rekabet daha üst düzey geçecektir. Bu karşılaşmaların tüm detaylarını sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz!

VFŞL Mevsim Finalleri için tahminlerinizi gönderin gizemli sandık kazanma fırsatını kaçırmayın

[everest_form id=”915″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir