TruckersMP 1.37 güncellemesi geldi

TruckersMP nin 1.37 GELİŞTİRME GÜNCELLEMESİ  için paylaştığı yazının Türkçe hali

Selamlar!

American Truck Simulator (ATS) ve Euro Truck Simulator 2 (ETS2) için 1.37’nin resmi sürümünden bir ay önce yayınlandığından beri, en son sürümde çok oyunculu destek için bir soru akışı ve hayal kırıklığı gözlemledik.

Bugün, durumla ilgili karşılıklı düşüncelerimizi ifade etmek ve mevcut ilerlemeyle ilgili bir fikir vermek için topluma ulaşmak istedik.

AFİŞ

Çok oyuncuyu 1.37’ye taşımak için şimdiden çok çaba harcandı ve size her gün ilerleme kaydedildiğinden emin olmak istiyoruz. 1.37‘nin artık işin % 90’ı tamamlanmış bir ‘çalışma durumunda’ olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir . Bu iyi bir haber, çünkü ETS2 ve ATS’nin en son sürümünü kullanırken test sunucularımıza bağlanabileceğimiz anlamına geliyor. Ancak, sunulan beklenmedik hatalar varsa, bu yüzde herhangi bir zamanda değişebilir.

En son DLC FH Tuning Pack‘ hakkında bazı spekülasyonlar oldu, bu da ilerlemenin yavaşlamasına neden oldu. Neyse ki, bu doğru değil, çünkü yeni DLC çok hızlı bir şekilde desteklenebilir.

Ancak, ne olduğu devam eden bir gecikmeye neden yeni ses motoru (FMOD) ‘dir. Bu, geliştiricilerimiz için yeni zorluklar getiren oyunda yeni bir temel özellik. Şu anda kamyon seslerini yeniden uyguluyorlar, bu da limanı tamamlamak için kalan% 10’un% 9’unu 1,37’ye tüketiyor. Kalan% 1’lik kısım diğer küçük görevleri tamamlamak içindir.

Bazı popüler soruları yanıtlamak için aşağıda cevaplarımızı listeledik. Tabii ki, sormak istediğiniz başka sorular varsa, bunu forum başlığımıza gönderebilirsiniz . Önümüzdeki birkaç gün içinde konuyu izleyeceğiz ve mümkün olan en kısa sürede cevaplayacağız.

ets2 1.37 için çok oyunculu desteğin ne zaman piyasaya sürülmesi bekleniyor?

Sıklıkla  ets2 1.37 desteğinin ‘hazır olduğunda hazır’ veya ‘çok yakında’ olduğunu belirtmiş olabilirsiniz. Bunun sizin için yararlı bir bilgi olmadığını anlıyoruz ve bu konuda herhangi bir güncelleme yapılmaması sinir bozucu olabilir.

Bunun nedeni, belirli bir tarih vaat etmek için çok fazla olası sonuçların olmasıdır. Bunun yerine, yalnızca zorlu bir zaman diliminde spekülasyon yapabiliriz. Ancak, işler planlandığı gibi gitmezse, bu genişletilebilir.

Şu anda sadece lider geliştirici ‘mwl4’, limanı ETS2 1.36‘dan 1.37‘ye hazırlamak için bilgi, beceri ve araçlara sahip. Güncelleme üzerinde çalışmasının yanı sıra, gerçek dünyada kişisel taahhütleri var.

Tüm ekip onu yeteneklerimizin en iyi şekilde destekliyor, ancak sadece küçük görevlerle sınırlıyız.

ETS2 ve ATS’nin özünde tek oyunculu oyunlar olduğunu ve yıllarca çalışan çok oyunculu bir oyunun kendi başına bir başarı olduğunu lütfen unutmayın! Birçoğunuzun sabrını kaybettiğini biliyoruz, ancak çok oyunculu desteği inanılmaz bir beceri ve zaman alıyor.

TruckersMP nin 1.37 için yaptığı güncelleme açıklaması bu kadar.

27 haziran saat 16:00 da bir konvoy düzenliyelim ne dersiniz ?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir