mafia1 remakein oynanış video yayınlandı

Mafia serisi, yenilenerek oyuncuların karşısına tekrar çıkartıyor. Serinin ikinci ve üçüncü oyununun yenilenmiş versiyonu halihazırda raflarda yerini almış durumda. Ancak Mafia hayranları, 2002 yılında çıkan ilk oyunun yenilenmiş varyasyonunu beklemekte. Mafia I remake diğer adıyla Mafia: Definitive Edition’in Yani Mafia 1 in yenilenmiş versiyonu için oynanış videosu kısa süre önce yayımlandı.

Mafia I remake için tarihi belli olmuştu

2002 yılında çıkış yapan Mafia, oyuncular tarafından oldukça sevildi ve efsane diye nitelendirilebilecek oyunlar arasında yerini almıştı. Serinin ikinci oyunu da beğeni toplamayı başardı fakat üçüncü oyun için durum biraz farklı oldu. Mafia II ve Mafia III remake versiyonları çıkış yaptı ve serinin hayranlarına bir müjdeli haber daha geldi. Mafia I remake çıkış tarihi 28 Ağustos olarak açıklanmıştı fakat bu tarih ertelendi, oyun için ilk resmi video da yayımlanmıştı. yayımlanan ilk videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mafia I remake için oynanış videosu yayımlandı.

2002 yılında oyun dünyasına giriş yapan Mafia, oyuncular tarafından fazlasıyla sevilmişti. Serinin ikinci oyunu da başarılı bulunmuştu ancak Hangar 13 tarafından yapılan üçüncü oyun serinin hayranlarını deyim yerinde ise tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Şimdi ise gözler Mafia I’in yenilenmiş versiyonuna çevrildi. Mafia: Definitive Edition oynanış videosu yayımlandı. Bu videoda oyunun grafikleri olumlu bir izlenim veriyor. Oynanış tarafında da gelişmelerin olduğu aşikar ancak bu konuda net bir yorum yapmak için oyunun resmi olarak çıkış yapıp oyunculara ulaşması gerekecek. Mafia I remake yayımlanmış oynanış videosu.

Mafia 1 Remake Fiyat ve

Oyunun çıkış tarihi ise ilk olarak 28 Ağustos olarak duyurulmuştu. Ne yazık ki geçtiğimiz günlerde serinin hayranlarına üzücü bir haber verildi ve tarih ertelendi. Ertelenen tarih ise 25 Eylül olarak açıklanmıştı. Oyunun fiyatına gelecek olursak, şu anda Steam‘de ön siparişte olan oyun, 259 lira fiyata sahiptir. Ancak Mafia serisinin tüm yenilenmiş versiyonlarını paket olarak alırsanız ödeyeceğiniz miktar 374 lira olacak. Ayrıca bu yenilenmiş oyunları almanız halinde, oyunların orijinal versiyonları da kütüphanenize eklenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir