Dalga Dalga Oyunu – GK Yapım

Dalga Dalga Oyunu Oynanış Videosu

Dalga Dalga Oyunu Hakkında

Dalga Dalga Oyunu GK Yapım Tarafından; Türkiye de çok bilinen ünlü isim Murat Övüç’ün mizahi kişiliğinden esinlenerek yapılmış ve google play de yayınlanmıştır.

Görseller

İşleyiş

⭐️DALGALANMAYIN⭐️
◎Dalgaya yaklaşınca ekrana dokunarak sıçrayın ve dalgalardan kurtulun

⭐️MİKROPLANMAYIN⭐️
◎Yükseğe zıplayarak virüsler den kaçının.

Mağazadan satın alarak Envantere dahil edebilicekleriniz :

✯7 Tişört
✯7 Şort
✯9 Ayakkabı
✯7 Kolye
✯10 Küpe
✯4 Şapka
✯8 Karakter Sesi bulunmaktadır.

Not:Skor alanında balığa karşılık elmas takas yapılabilmektedir.

Google Play İndirme Linki;

İndirmek İçin Tıklayınız.

Dalga Dalga Oyunu Değerlendirme

Oyunu ben oynadım ve detaylıca inceledim aynı şekilde bir yapımcı olduğum için kusurları en ince değerlendirme yapıyorum sizlerin bu kadar dikkatini çekmeyeceğinden eminim denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Değerlendirmeye gelecek olursak oyun içi tasarım gayet hoş tasarlanmış ve güzel olmuş bunun dışında ses efektleri oyunu canlandırmış güzel de olmuş ama bir kaçında ufak detaylar var düzeltilebilir.

En iyi yanlarından biri ise kullanıcıyı reklama boğmuyor bildiğiniz üzere oyunlarda genelde sık sık reklam çıkar fakat bu oyunun bu sürümde öyle reklam darlaması yok yani gönül ferahlığı ile oynayabilirsiniz.

Oyun oynanış bakımından ilk sürüm için gayet güzel ama karakter animasyonunda gelişmesi gereken nokta var, oyun içi level tasarımında geliştirilmeye gidilmeli bunlar zamanla halledilebilir şeyler yapımcıyı tanıyorum ve ona bu konu da güveniyorum. GK Yapımın eline emeğine sağlık diğer oyunlarını ve güncellemelerini takipteyiz.

Değerlendirme Puanımız;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir