Cyberpunk 2077 için yeni videolar yayımlandı

Cyberpunk 2077 için yayımlanan yeni videolar;

 

 

The Witcher  serisi ile aklımız da ve kalbimizde yer eden CD Project Red ‘in yeni oyunu  Cyberpunk 2077  duyurulduğu ilk günden bu yana merakla bekleniyor. Yapımcı firma CD Project Red ‘in kaliteli bir şekilde karşımıza çıkmak istediğini belirterek almış olduğu erteleme kararlarının ardından Cyberpunk 2077 için üç tane yeni video yayımlandı.

Paylaşılan videolar oyunda yapacağınız hayat seçiminden kullanabileceğiniz silah çeşitlerine kadar pek çok farklı mekaniğe kısa bir şekilde tanıtmaya olanak sağlamaktadır. Bugüne kadar yapılan açıklamalarda, birbirinden farklı silahlar, hayatlar ve oyun tarzına imkan sağlayacağını söyleyen CD Project Red , paylaştığı videolarla birlikte vadettiklerini başarıyor gibi görünüyor.

Yapabileceğiniz üç farklı yaşam seçimi sayesinde, o karaktere özgü diyalog seçimlerine ve farklı yol haritasına sahip olacağız. Örnek vermemiz gerekirse, “ Street kid ” seçeneği ile oyuna başlarsanız, sokak hayatını yaşayacağız. “ Nomad ” seçeneğinde  Mad-Max  tarzı bir çetenin üyesi olacağız. Eğer “ Corpo “yu seçersek, takım elbiselerle gezen zengin birisi olacağız. Cyberpunk 2077, bu seçeneklerimiz doğrultusunda bizleri farklı noktalara götürecektir.

Oyunda bulunan silahlardan bahsedelicek olursa, güçlü silahlar, duvardan seken mermiler ve bir duvarın arkasından düşmanınızı indirmenize yarayan farklı çeşitlere sahip araçlar kullanabileceğiz.  Thermal Katana ,  Mantis Blades  ve  Gorilla Arms  da dahil olmak üzere birçok yakın dövüş silahlarının da bulunduğunu belirtelim.

Son olarak ekleme yapalım, oyundaki en önemli karakterlerden biri olan ve  Keanu Reeves‘in hayat verdiği  Johnny Silverhand‘in grubu  Samurai hakkında da bir video paylaşıldı. Bu videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

ufak bir hatılatma etkinliklerimizi buradan takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir